PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4065}

Barwy kampanii

Primary Colors
6,4 2 574
oceny
6,4 10 1 2574
5,5 4
oceny krytyków
Barwy kampanii
powrót do forum filmu Barwy kampanii

Ale czemuż tu się dziwić - tylko Nichols mógłby zrobić taki film :) Oczywiście nieco przegadany jak to zwykle u te go pana, dialog całkiem ostry i wszystko to fajnie współgra ze sobą. Zbieżność z faktami wprost oburzająca - ciekawe co na to Clinton wraz żoną :) Oczywiście jest to raczej komedia, ale ciężko to nazwać w ten sposób. Zwłaszcza ostatnia scena przywodzi gorzkie myśli.
Bardzo szczera, ostra (choć nie do końca, bo jednak bywały momenty przysłodzone) satyra na temat wyborów... Ale czy na pewno satyra? Czy nie jest tak rzeczywiście. Na to pytanie odpowiecie sobie sami :) W każdym razie nie tylko rozrywka, a i trochę do przemyślenia.

Albertino

Drogi Boże! Wstydź się! Ani słowa o obsadzie ;p Oczywiście rewelacyjna Bates. Wejście ma niesamowite, a i później nie jest gorzej. Kolejny argument za tym, że Kathy to aktorka wybitna i nawet świetna Thompson i Travolta nie byli w stanie jej dorównać. Mimo tego Thompson też mi się podobała, podobnie jak Bates miała świetne wejście :) Travolta też fajny, a co ważne łudząco podobny do byłego już prezydenta USA.
Plusik dla Tony'ego Shalhouba (tak! Dojrzałem tego wać pana!). Ah ten jego akcent :)

ocenił(a) film na 8
Albertino

"Zbieżność z faktami wprost oburzająca - ciekawe co na to Clinton wraz żoną :)"

No wiesz, przecież Ci pisze jak byk na końcu:
'The characters and incidents portrayed and the names herein are fictitious, and any similarity to the name, character or history of any person is entirely coincidental and unintentional.'
Chmmm, myślę, że obydwaj znamy się na żartach.

PS Inny napis z końca filmu: 'Based on the Novel by Anonymous'. Z informacji na Filmwebie zdaje się wynikać, że od premiery filmu pisarz już przestał się czegokolwiek oba... pardon: przestał być anonimowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones