PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8132}

Dobranoc, mamusiu

'night, Mother
7,7 1 223
oceny
7,7 10 1 1223
Dobranoc, mamusiu
powrót do forum filmu Dobranoc, mamusiu

Inspirujący

ocenił(a) film na 10

Czasami chciałoby się pójśća tym długim korytarzem za Sissy i mieć święty spokój.

ocenił(a) film na 9
duzami

Dokładnie...

ocenił(a) film na 10
mia_81

Takich myśli nie powinno się wspierać, ale życie to ciężki przypadek,Ten film pokazuje tylko jedno z możliwych rozwiązań. Niektórzy wybierają właśnie takie. Innym wystarczają marzenia.

ocenił(a) film na 9
duzami

Są sytuacje w tym cholernym świecie,że właśnie chce się wszystko zakończyć i każdy powinien mieć prawo do decydowania kiedy i jak zamknąć swój rozdział. Film jest świetny własnie dlatego, że nie pokazuje złamanej depresją i zrozpaczonej nastolatki, której się wydaje, że świat jej się na głowę wali, bo dostała banię w szkole i za miesiąc samobójstwo jej się odwidzi, tylko metodycznie działającą, poukładaną kobietę, której się już po prostu wszystko skończyło i chce - jak to ładnie ujęła - zgasić radio, żeby wreszcie była cisza.

ocenił(a) film na 10
mia_81

Ten film mnie zahipnotyzował. Wciąga jak czarna dziura. Tez tak chcę, zamiast codziennie grać teatrzyk dla ubogich. Wygląda na to, że nie mogę za często oglądać "Dobranoc, mamo". Zgasić radio, to takie pociagające.

ocenił(a) film na 9
duzami

Wiem coś o tym. Bardzo prosto skonstruowany film, bez wystrzałów, fajerwerków i pościgów, a zostaje w głowie...i daje do myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones