Benny Safdie

7,9
7 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benny Safdie

O ile jeszcze "Good Time" można było uznać za "lucky punch", o tyle w "Uncut Gems" udowodnił, że jest świetnym oryginalnym filmowcem. Z wypiekami na twarzy czekam na kolejne filmy w jego reżyserii.

Poza tym ma ogromny talent to prowadzenia kiepskich aktorów (Pattinson i Sandler zagrali u niego swoje role życia).

DziurawaMarysia

Pattinson i Sandler nie są kiepskimi aktorami, tylko zaszufladkowani, ale to się zmienia.

PatrykZeet

Nie, są kiepskimi. Potrafię rozróżnić aktora zaszufladkowanego (A. Grabowski), od słabych aktorów.

DziurawaMarysia

The Lighthouse, jak oceniasz role Roberta w tym filmie?

PatrykZeet

Jesteś już którąś z kolei osobą, która mnie pyta o rolę w filmie Eggersa. Odpowiem Ci jak Twoim poprzednikom. "The Lighthouse" zachwycił mnie przede wszystkim robotą operatora, wyborem lokacji i tym dusznym, unikalnym, nieco "lovecraftowskim" klimatem, ale aktorsko zarówno Pattinson jak i Defoe mnie nie zachwycili. Nie byli źli, ale w mojej ocenie to nie oni stanowili o sile dzieła Eggersa. Robercik był moim zdaniem najlepszy właśnie w "Good Time", o którym wspomniałem wyżej. U Cronenberga w "Mapie gwiazd" też mi nie przeszkadzał, ale chyba dlatego, że pewnie po prostu był sobą. Mam swoje zdanie, Ty masz swoje i to jest okey, ale pozwólmy się sobie różnić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones