Kathy BatesI

Kathleen Doyle Bates

8,2
33 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathy Bates

Kathy jest genialną, unikatową aktorką... Każda kreacja, którą stworzyła po prostu żyje! Mimika, gesty... wszystko oceniam 10/10! Więcej głównych ról dla tej Pani.

Maaarcia27

Dokładnie, wspaniała aktorka, pamiętam ją z Titanica i z Fried green potatoes, jak na razie wszystkie jej kreacje zapadają w pamięć i zachwyt nad nią po prostu sam ciśnie mi się na usta :) Tylko czemu tak nisko w TOP100? Powinna być co najmniej w pierwszej 20. Co najmniej:)

Leukon0e

Sory za literówkę, powinno być fried green tomatoes rzecz jasna :)

Maaarcia27

zgadzam się, Kathy to moja ukochana aktorka, choć myślę, że troszkę niedoceniana. Jej kreacja w Misery czy Dolores to po prostu perełki. Potrafi się odnaleźć w każdej roli, chociaż myślę, że ostatnimi czasy nieumiejętnie wybiera sobie role. Powinna grać w filmach ambitnych, dobrych i coś znaczących. Nie wiem, czy oglądaliście film Miłość na zamówienie, zagrała tam niewielką rólkę, ale myślę, że jej talent zasługuje na coś więcej, niż filmy tego pokroju. Swoją drogą, ja najbardziej kocham ją za ten jej wspaniały akcent i głos. pozdrowienia dla fanów Kathy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones