PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810489}

American Horror Story: Apokalipsa

American Horror Story: Apocalypse
7,2 11 887
ocen
7,2 10 1 11887
American Horror Story: Apokalipsa
powrót do forum serialu American Horror Story: Apokalipsa

Joan Collins!

ocenił(a) serial na 10

Jestem bardzo ciekawa jej roli! Jak narazie nie wiele wiadomo na temat jej postaci (W zasadzie tylko tyle że będzie Babcią Evana). Mam nadzieje że będzie jedną z głównych postaci. Liczę że stworzy ciekawą postać „podstępnej starszej Pani” w stylu Jessici Lange w pierwszych sezonach.

MaliniaEscobar

Jessica też wraca ;-) więc season może być jednym z lepszych niż dotychczas nam serwowano.

ocenił(a) serial na 9
MaliniaEscobar

Biorąc pod uwagę to, jakie kobiece postacie kreowali Murphy i Falchuk do tej pory, nie boję się o rolę p. Collins. Na pewno będzie to coś wartego uwagi (chyba nie przyjęłaby propozycji roli, która w żaden sposób jej nie odpowiada).
Już nie mogę się doczekać Apokalipsy :)

qba018

Ja najbardziej jaram się powrotem Lange. Będzie sztos sezon.

jacob_filmweb

Jeszcze nie oglądam tego sezonu, więc chciałem zapytać czy widać tam gdzieś Jessicę Langę? Czy też dostała jakąś mało widoczną mini rólkę?

ocenił(a) serial na 7
wilczekstepowy

Nie, jeszcze się nie pojawiła, ale ma grać Constance Langdon, jak w pierwszym sezonie.

Necto

Dziękuję za wyjaśnienie!

MaliniaEscobar

Joan Collins to obok Lange najlepsze co trafiło się serii AHS. Jak dla mnie skradła dwa pierwsze odcinki. Z tego co mówiła sama Collins, w najnowszym sezonie zagrała około 4 różne postaci. Czekam na efekt końcowy.

ocenił(a) serial na 10
tomb2525

Joan powróci także jako Evie Gallant. Potwierdziła to na instagramie. Mogą to być retrospekcje ale mam nadzieje że albo okaże się że jej zabójstwo było tylko wizja albo zostanie wskrzeszona przez któraś czarownic lub powróci jako duch. Jej postać ma ogromny potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones