WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Gene Tempest - za odcinek "Citizen Hearst, Part One"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Michelle Ferrari - za odcinek "The Eugenics Crusade"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach David Grubin - za odcinek "The Trials of J. Robert Oppenheimer"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Marcia Smith - za odcinek "The Murder of Emmett Till"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Ric Burns - za odcinek "The Way West", część I - IV
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Marty Ostrow - za odcinek "America and the Holocaust: Deceit and Indifference"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Edward Gray, Mark Obenhaus - za odcinek "Mr. Sears' Catalogue"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Robert Stone - za odcinek “Chasing The Moon Part One: A Place Beyond The Sky”
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Sharon Grimberg - za odcinek "The Circus, Part One"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach John Maggio - za odcinek "Into The Amazon"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Mark Zwonitzer - za odcinek "We Shall Remain: Episode Three: Trail of Tears"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Ric Burns - za odcinek "We Shall Remain: Episode Two: Tecumseh's Vision"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Barak Goodman - za odcinek "The Assassination of Abraham Lincoln"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Elizabeth Deane - za odcinek "John & Abigail Adams"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Barak Goodman - za odcinek "The Boy in the Bubble"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Mark Davis - za odcinek "The Alaska Pipeline"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Ken Emerson, Randall MacLowry - za odcinek "Stephen Foster"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Chana Gazit - za odcinek "Meltdown at Three Mile Island"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Chana Gazit - za odcinek "Chicago 1968"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Richard Ben Cramer, Thomas Lennon - za odcinek "The Battle Over Citizen Kane"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach David Grubin - za "FDR: Part I"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Mark Zwonitzer, Thomas Lennon - za "The Battle of the Bulge: World War II's Deadliest Battle"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Matthew Collins - za odcinek "Telegrams From The Dead"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Adriana Bosch - za odcinek "Eisenhower: Soldier"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Michael Epstein, Thomas Lennon - za odcinek "The Hurricane of '38"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Orlando Bagwell, Steve Fayer - za odcinek "Malcolm X: Make It Plain"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Christine Lesiak - za odcinek "In the White Man's Image"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Geoffrey C. Ward, Robert Levi - za odcinek "Duke Ellington: Reminiscing in Tempo"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach David Grubin - za odcinek "The Great Air Race of 1924"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Irv Drasnin - za odcinek "Forever Baseball"
WGA (TV) - Najlepszy scenariusz do filmu dokumentalnego nie opowiadającego o bieżących wydarzeniach Theodore Thomas - za odcinek "Roots of Resistance, A Story of the Underground Railroad"